Menu Zavrieť
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako používať digitálnu participačnú platformu Consider.It

4. mája 2021 @ 17:00 - 18:00

Pozývame srdečne všetkých záujemcov o využívanie digitálnych (online) nástrojov zapájania občanov do rozhodovacích procesov na online školenie k použitiu platformy Consider.It.

Online platforma Consider.It bola až donedávna pre záujemcov zo Slovenska, ktorí neovládajú anglický jazyk, nedostupná. V súčasnosti však už existuje aj slovenská lokalizácia, čo znamená, že platformu Consider.It môžu využívať aj Slovenskí užívatelia. Consider.It je nástroj – webový diskusný systém – ktorý vytvára priestor pre organizovaný a účinný online dialóg pomocou vizuálnej sumarizácie názorov komunity. Pomáha zacieliť diskusiu aj pri veľkom počte participujúcich diskutérov. Práve z týchto dôvodov sme sa rozhodli na platforme Consider.It zriadiť Fórum Partnerstva pre otvorené vládnutie v Banskej Bystrici, na ktorom dávame priestor občanom nášho mesta pridávať svoje návrhy toho, ako si predstavujú zlepšenie fungovania samosprávy tak, aby bola otvorenejšou samosprávou.


Školenie Ako používať digitálnu participačnú platformu Consider.It sa bude konať 4. mája 2021 od 17:00 online, prostredníctvom videokonferenčného nástroja Zoom na tomto odkaze: Úvod od Consider.It

Print Friendly, PDF & Email

Podrobnosti

Dátum:
4. mája 2021
Čas:
17:00 - 18:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

Partnerstvo pre otvorené vládnutie na miestnej úrovni Banská Bystrica
Email:
ogplocalbb@gmail.com
View Organizátor Website