Menu Zavrieť
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Verejné stretnutie 8. 7. 2021

8. júla 2021 @ 17:00 19:00

Milé podporovateľky a podporovatelia Otvoreného vládnutia na miestnej úrovni, milé aktívne občianky a občania, milí priatelia!

Dovoľte nám týmto pozvať vás na posledné verejné stretnutie k tvorbe akčného plánu Otvoreného vládnutia, ktoré sa uskutoční 8. 7. (štvrtok) o 17.00 na platforme Zoom. Odkaz, cez ktorý sa pripojíte: https://us02web.zoom.us/j/85858974514?pwd=VnY3T0dKcGJ5WkwzWXpSbWFxWkdCQT09

Meeting ID: 858 5897 4514
Passcode: 052646

Cieľom stretnutia bude záverečná diskusia s vami a reprezentantmi MsÚ nad kľúčovou otázkou: “Ktoré z navrhnutých oblastí / záväzkov / aktivít považujeme za najdôležitejšie a ktoré by sme mali prioritne zaradiť do akčného plánu Otvoreného vládnutia na miestnej úrovni August 2021 / August 2022?”

Aby sa nám podarila čo najkvalitnejšia diskusia, resp. prioritizácia záväzkov, ktoré sú výstupom nášho doterajšieho participatívneho snaženia od marca, chceli by sme Vás poprosiť, aby ste nám prostredníctvom online platformy “Zapojsa” dali vedieť, akú dôležitosť prikladáte k jednotlivým záväzkom.

Pre použitie platformy Zapojsa a vykonanie prioritizácie návrhov zverejnených na nej je najprv potrebné vytvoriť si na nej účet – zaregistrovaním sa svojou e-mailovou adresou a zadaním hesla. Následne môžete návrhy prioritizovať.

Platformu “Zapojsa” v tejto chvíli považujeme za ideálny a efektívny nástroj, ako sa na diskusiu o prioritizácii záväzkov pripraviť. Bolo by naozaj skvelé, keby sme túto platformu zužitkovali a odskúšali si ju.

O spätnú väzbu na návrh záväzkov sme požiadali aj vedenie MsÚ, s ktorou reprezentanti MsÚ vstúpia do diskusie.

V závere stretnutia Vás budeme informovať aj o hodnotiacom a monitorovacom mechanizme implementácie záväzkov akčného plánu pre Otvorené vládnutie na miestnej úrovni.

Podrobnosti

Dátum:
8. júla 2021
Čas:
17:00 – 19:00
Udalosť Kategória:

Organizátori

Partnerstvo pre otvorené vládnutie na miestnej úrovni Banská Bystrica
IŠUP, n. o.
Dialogue Centre, n. o.
Print Friendly, PDF & Email